SKRIN, 2 st, porslin, Sevres-liknande märkning, 18/1900-tal.

313465. SKRIN, 2 st, porslin, Sevres-liknande märkning, 18/1900-tal.

Längd ca 15,5 cm.

Slitage. Stora skrinets lock går ej att stänga ordentligt och har genomgående sprickor på vänster sida. Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 15,5 cm.

Antal besök: 1 079