ANDERS JOHAN LIGNELL. Spetsdosa, silver, Sundsvall, 1818.

3134295. ANDERS JOHAN LIGNELL. Spetsdosa, silver, Sundsvall, 1818.

Graverad dekor av blommor, invändigt förgylld.
Längd ca 9,3 cm.
Vikt ca 50 gram.

Slitage, lagningar, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 9,3 cm.
Vikt ca 50 gram.

Slitage, lagningar, bucklor.

Antal besök: 337