MÄRKLIN, stort parti, 1900-tal.

3133950. MÄRKLIN, stort parti, 1900-tal.

Hundratals delar till märklin.
3 st transformatorer, 9 hus, ca 50 träd och buskar, murar, staket, dekorations spån, 5 st ställpultar, 7 st vagnar, 11 st växlar, ca 15 pk med räls, 30-40 st lösa räls, skyltar, elstolpar, lampor, människor, djur, fordon, mm, allt för ett samhälle.

Mycket fint bruksskick.
Tillhört en samlare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mycket fint bruksskick.
Tillhört en samlare.

Antal besök: 579