BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN. Matbord, ''Superelips'', Bruno Mathsson International, etikettmärkt, skiva i vit laminat, 4 kromade spännben, 1900-talets sista kvartal.

3133864. BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN. Matbord, ''Superelips'', Bruno Mathsson International, etikettmärkt, skiva i vit laminat, 4 kromade spännben, 1900-talets sista kvartal.

Höjd 70, längd 150, bredd 90 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 655