SICILIANSK BARNKÄRRA.

SICILIANSK BARNKÄRRA.
3133834. SICILIANSK BARNKÄRRA.

Trä med rikligt skuren och bemålad dekor av bl.a. riddarscener. Avsedd att dras av get eller hund. Tidigt 1900-tal. Längd 113, bredd 60 cm.

Repor, märken, åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 566