GITARR, akustisk, Harmony cremona.

3133665. GITARR, akustisk, Harmony cremona.

Höjd cirka 105 cm.

Bruksslitage, repor. Någon sträng saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 105 cm.

Antal besök: 1 505