TOALETTBORD, 1800-tal.

TOALETTBORD, 1800-tal.
3133618. TOALETTBORD, 1800-tal.

Höjd inkl spegel cirka 132 cm, cirka 87 x 42 cm.

Bruksslitage. Sprickor, repor, fanérskador. En liten knopp saknas på en mindre låda. Beslag saknas nertill på benen.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 469