JOSEP Mª MARQUÉS. Landskap vid floden.

3133351. JOSEP Mª MARQUÉS. Landskap vid floden.

Olja på skiva
Signerad
32x17 cm.

Ytsmuts. Original periodram i gyllene trä och stuckatur.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på skiva
Signerad
32x17 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 365