VARUAUTOMAT, för bakverk, Univendo, Stoner Mfg. Corp. Aurora, Illinois, USA, omkring 1900-talets mitt.

313331. VARUAUTOMAT, för bakverk, Univendo, Stoner Mfg. Corp. Aurora, Illinois, USA, omkring 1900-talets mitt.

Längd 76 berdd 40 höjd 164 cm.

Slitage, repor och fläckar, bucklor och skador, lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 958