VÄGGUR, ek, 1900-tal.

VÄGGUR, ek, 1900-tal.
313328. VÄGGUR, ek, 1900-tal.

Krön löstagbart.
Pendel samt nyckel finns.
Totalhöjd ca 100,5 cm.

Bruksslitage, fanérskador, skador (en lös del medföljer), ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
313328. VÄGGUR, ek, 1900-tal.

Krön löstagbart.
Pendel samt nyckel finns.
Totalhöjd ca 100,5 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 007