RELIGIÖSA FÖREMÅL, hänge, krusifix, ägg.

3132988. RELIGIÖSA FÖREMÅL, hänge, krusifix, ägg.

Hänge med miniatyrmålning 38 x 30 mm, krusifix höjd 10,5 cm, handmålat dekorationsägg 7 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 440