PIMPELKONT, 1900-talets mitt.

PIMPELKONT, 1900-talets mitt.
313248. PIMPELKONT, 1900-talets mitt.

Formpressat trä, läderremmar.

Mindre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Formpressat trä, läderremmar.

Mindre skador och slitage.

Antal besök: 1 444