31324. MAT- och KAFFESERVISDELAR, ca 108 delar, porslin, "Fasan", Old gustavsberg.
Bestående av 15 djupa tallrikar, 15 tallrikar, 13 förrättstallrikar, 19 asietter, 2+1+1 uppläggningsfat, uppläggningsskål med hänkel, 1+1+1 upplägningsskålar, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, 1+1+1 skålar, 10 tekoppar med fat, 22 kaffekoppar med fat.
Bruksslitage och krakeleringar.