Taklampa 'Cocoon', 1960-tal.

Taklampa 'Cocoon', 1960-tal.
3132250. Taklampa 'Cocoon', 1960-tal.

'Cocoon' pendellampa från 1960-talet. Förmodligen Italien. Metall lampskärmsram, täckt i glasfibertyg.

cca Höjd 36 cm x Ø 40 cm.

Tecken på ålder och användning är närvarande. En funktionell garanti tillhandahålls inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

cca Höjd 36 cm x Ø 40 cm.

Antal besök: 1 023