HANS ROSENQUIST. Olja på pannå.

313172. HANS ROSENQUIST. Olja på pannå.

Landskap med hus. Signerad och daterad -47. 34x27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 931