LJUSKRONA, mässing och prismor, 1900-tal.

313170. LJUSKRONA, mässing och prismor, 1900-tal.

Diameter 45, höjd 55 cm
Lampan med fem ljuspunkter samt hållare för fyra ljus.

Bruksslitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 45, höjd 55 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 166