LJUSKRONA, mässing och prismor, rokokostil, 1900-tal.

313167. LJUSKRONA, mässing och prismor, rokokostil, 1900-tal.

Diameter 55, höjd 65 cm
Lampan med sex ljuspunkter.

Bruksslitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 55, höjd 65 cm
Lampan med sex ljuspunkter.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 533