BRITA NORDENCREUTZ. Olja på duk.

313156. BRITA NORDENCREUTZ. Olja på duk.

Sydländskt landskap. Signerad och daterad -31
51x61 cm.

Mindre dukhål och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

51x61 cm.

Antal besök: 834