MORTLAR, 11 st, 18/1900-tal.

MORTLAR, 11 st, 18/1900-tal.
313152. MORTLAR, 11 st, 18/1900-tal.

Marmor, mässing samt gjutjärn. Höjd utan stöt 9 - 14 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 903