SERVISDELAR, 11 delar, porslin, "Blå blom" Gustavsberg.

313133. SERVISDELAR, 11 delar, porslin, "Blå blom" Gustavsberg.

10 koppar med 10 fat.
Kanna, höjd ca 17 cm.

Slitage, enstaka mindre nagg.
Två koppar med tillverkningsspricka vid öra.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 koppar med 10 fat.
Kanna, höjd ca 17 cm.

Slitage, enstaka mindre nagg.

Antal besök: 652