MATSTOL, barn,"Sit", Brio.

MATSTOL, barn,"Sit", Brio.
3130994. MATSTOL, barn,"Sit", Brio.

Total höjd ca 83 cm med bälte
Bäst i test 2015.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 83 cm med bälte
Bäst i test 2015.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 669