Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av berglandskap, olja på papp-pannå, signerad och daterad, Bergmann, Wien -21.
313073. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av berglandskap, olja på papp-pannå, signerad och daterad, Bergmann, Wien -21.
Mått: 32x46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått: 32x46 cm.
Garpenhus Auktioner
570