FÅTÖLJ, rokokostil, 1900-tal.

FÅTÖLJ, rokokostil, 1900-tal.
3130655. FÅTÖLJ, rokokostil, 1900-tal.

Skuren dekor. Stoppad rygg. Lös dyna i sits. Längd ca 102, bredd 82, höjd 95 cm.
Medföljer askkopp.

#3130653 se även tillhörande soffa.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medföljer askkopp.

Antal besök: 805