Skuren dekor. Stoppad rygg. Lös dyna i sits. Längd ca 102, bredd 82, höjd 95 cm.
Medföljer askkopp.
#3130653 se även tillhörande soffa.
Bruksslitage. Repor och märken.
Medföljer askkopp.