SOFFA, rokokostil, 1900-tal.

SOFFA, rokokostil, 1900-tal.
3130653. SOFFA, rokokostil, 1900-tal.

Skuren dekor. Stoppad rygg, lösa dynor i sits. Längd 210, bredd 83, höjd 97 cm. Medföljer extra dynskydd.

#3130655 se även tillhörande fåtölj.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 645