TEA HELENELUND. Liggande Kvinna, keramik, osignerad.

313054. TEA HELENELUND. Liggande Kvinna, keramik, osignerad.

Längd ca 35 cm.
Höjd ca 18 cm.

Vänster arm limmad. (Lagad).
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 35 cm.
Höjd ca 18 cm.

Vänster arm limmad. (Lagad).
Bruksslitage.

Antal besök: 2 447