COLLIER, LALIQUE.

COLLIER, LALIQUE.
3130409. COLLIER, LALIQUE.

Opaliserande glas med kvinna i högrelief monterad i sterlingsilver, bredd 5,2 cm samt en halsring i silver och en i förgylld metall, varje del stämplad Lalique, etui.

Lätt bruksslitage.

Tema

Gallé med flera: Del II

Gör en kostnadsfri värdering!
3130409. COLLIER, LALIQUE.

Lätt bruksslitage.

Tema

Gallé med flera: Del II

Antal besök: 846