Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
GUNNAR ALLVAR. Landskap, olja på duk, signerad G Allvar.
313011. GUNNAR ALLVAR. Landskap, olja på duk, signerad G Allvar.
46 x 55 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 55 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
3 450