GUNNAR ALLVAR. Landskap, olja på duk, signerad G Allvar.

313011. GUNNAR ALLVAR. Landskap, olja på duk, signerad G Allvar.

46 x 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 55 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 077