PARFYMFLASKA, Camé-glas, "Richard" för Etien, Frankrike. Loetz, Österrike, 1920-tal.

312998. PARFYMFLASKA, Camé-glas, "Richard" för Etien, Frankrike. Loetz, Österrike, 1920-tal.

Höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 422