Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
ELIS AIDANPÄÄ. Sommarlandskap, akvarell, signerad Elis Aidanpää.
312997. ELIS AIDANPÄÄ. Sommarlandskap, akvarell, signerad Elis Aidanpää.
35 x 50 cm.
Bruiksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x 50 cm.
Bruiksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
3 060