Signerad Le Moines och daterad 1830. A tergo påskrift: Hedvig Hülphers f. Koersner (1804-1883) 13,5x12 cm (27x25,5 cm).
Ej examinerar ur ram.
Erik Vilhelm Le Moine (1780–1859)