KG HOLMBERG. Marin med fartyg, olja på pannå, signerad.

312842. KG HOLMBERG. Marin med fartyg, olja på pannå, signerad.

48 x 60 cm.

något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 60 cm.

något fläckig.

Antal besök: 4 444