ERIC RHÖNNSTAD. Olja på duk, signerad.

31278. ERIC RHÖNNSTAD. Olja på duk, signerad.

Vinterlandskap. 45 x 54 cm.

Eric Rhönnstad (1909–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinterlandskap. 45 x 54 cm.

Eric Rhönnstad (1909–1980)

Antal besök: 1 384