312785. SERVISDELAR, 17 st, porslin, "Florentine" och "Siesta", Rörstrand, "Mazetti", Karlskrona porslinsfabrik. 1950-tal.
Karotter, assietter, mattallrikar samt chokladkopp med fat.
Bruksslitage, ett uppläggningsfat samt en assiette med kantnagg. Fat till chokladkopp med hårlinjespricka.