ULF WAHLBERG. Bilskrot. Färglitografi, 112/310, signerad -78.

31277. ULF WAHLBERG. Bilskrot. Färglitografi, 112/310, signerad -78.

49x66 cm.

Ulf Wahlberg (1938–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

49x66 cm.

Ulf Wahlberg (1938–2014)

Antal besök: 1 264