CARL EINAR BORGSTRÖM. "Ofärdstid", skuret samt bemålat trä, signerad samt daterad -45.

312768. CARL EINAR BORGSTRÖM. "Ofärdstid", skuret samt bemålat trä, signerad samt daterad -45.

Ca 48 x 39 cm.

Bestående av två täbitar, ihopsatta med lim.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 48 x 39 cm.

Antal besök: 1 092