PALL, betsat trä, 1900-talets första hälft.

312733. PALL, betsat trä, 1900-talets första hälft.

Längd 103, bredd 34, höjd 62 cm.

Bruksslitage samt tygslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt tygslitage.

Antal besök: 593