PLACKETTER, 5 st, bilmotiv, 1970-tal.

3127023. PLACKETTER, 5 st, bilmotiv, 1970-tal.

Mått 19x24 cm.
Plastmotiv i relief på laminatplattor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 19x24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 374