SKEPPOR, 13 st, glas, 1900-talets första hälft.

312695. SKEPPOR, 13 st, glas, 1900-talets första hälft.

märkta HSB.

Estaka skador/nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

märkta HSB.

Estaka skador/nagg.

Antal besök: 954