STEKFAT, KINA, 1800-TAL.

STEKFAT, KINA, 1800-TAL.
3126796. STEKFAT, KINA, 1800-TAL.

Dekor i blått med växter och blommor.
Längd 33.5cm, bredd 26cm.

Mindre ytslitage och obetydliga kantnötningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 33.5cm, bredd 26cm.

Antal besök: 303