SKRIN MED LOCK, 2 st, Norge 1800-tal.

312649. SKRIN MED LOCK, 2 st, Norge 1800-tal.

Skrin med dekor i form av karvsnitt, det ena även med bemålning i blått och utformat som en bok, längd 17,5 - 18,5 cm.

Slitage och mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och mindre avslag.

Antal besök: 1 349