GUNNAR WILLFORD. Olja på duk, Kustbild Väddö, signerad Willford.

312647. GUNNAR WILLFORD. Olja på duk, Kustbild Väddö, signerad Willford.

38x46 cm.
At tergo signerad G Willford, Från Väddö.

Duk med bucklar/tryck skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x46 cm.

Duk med bucklar/tryck skada.

Antal besök: 3 041