312636. ÅKE HOLM. Linoleumsnitt, 2 st, bibliska motiv, signerade Å Holm.
Man med fiskar, bildstorlek 19x16,5 cm. Signerad Å Holm, numrerad 184-250.
Stående personer, bildstorlek 16,5x19 cm. Signerad Å Holm samt daterad -71.
Gulnade.
Passpartout med fläckar.