OKÄND KONSTNÄR. Dansande man i brons, 2000-tal, osignerad.

312588. OKÄND KONSTNÄR. Dansande man i brons, 2000-tal, osignerad.

Skulptur i brons på marmorsockel föreställande dansande man med hårutsmyckning.
Höjd 33,5 cm.
Höjd exklusive sockel 30 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33,5 cm.
Höjd exklusive sockel 30 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 005