BERTIL HANSSON (FÖDD 1950). Komposition, etsning.

3125679. BERTIL HANSSON (FÖDD 1950). Komposition, etsning.

Signerad Bertil Hansson, numrerad 5/25, ca 21x30 cm (44x58).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 585