RÄKNEMASKIN, "Remington Rand", 1900-tal.

3125534. RÄKNEMASKIN, "Remington Rand", 1900-tal.

Ca 38 x 25, höjd ca 20 cm
Med huv.

Bruksskick, ytslitage, fungerade vid katalogiseringstillfället.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 38 x 25, höjd ca 20 cm
Med huv.

Antal besök: 598