SIDEBOARD, David Rosen för NK. 1950/60-tal.

312516. SIDEBOARD, David Rosen för NK. 1950/60-tal.

Teak samt ek. Skjutdörrar med bakomliggande hyllor. Lådsektion på vänster sida. Uppsvängd sarg på ovansida. Längd 170, djup 47, höjd 80 cm.

Bruksslitage, skav/stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 870