Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
LARS MATTSSON. Räv i glänta, akvarell, signerad och daterad 1996.
312515. LARS MATTSSON. Räv i glänta, akvarell, signerad och daterad 1996.
48,5 x 33 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
48,5 x 33 cm.
Stadsauktion Sundsvall
7 004