Dekor med bland annat rocailler.
Claw and ball fötter.
Skiva med sarg.
Ca. längd 87, bredd 66, höjd 76 cm.
Slitage, repor, slagmärken, sprickor, färgbortfall.
Claw and ball fötter.
Skiva med sarg.