VIGSELRING, 9 KARAT GULD, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT.

3124661. VIGSELRING, 9 KARAT GULD, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT.

Stenar i ett vitt guldtexturerat band med gula guldkanter, ringstorlek P och två 9 karat guld vigselringar i liknande stil, 9,6 g brutto (3).

Repor på ytan, bra begagnat skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 179