TVÅ KINESISKA DELAR SILKESMATTOR.

3124489. TVÅ KINESISKA DELAR SILKESMATTOR.

1900-talets slut, vardera 120cm x 60cm.
(2).

Snötande, lite lätt malskador.
Missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

(2).

Missfärgning.

Antal besök: 270